Domowe sposoby powiększania biustu

3
1
views

Kobiecy biust od wieków pełnił ważny element seksualności. Był zauważany przez płeć przeciwną i stanowił ważny atrybut atrakcyjności. Dowodem na to mogą być informacje pochodzące już z Państwa Azteków, gdzie kobiety jadły jagody palmy sabałowej, aby powiększyć sobie piersi. Wiadomo również, że niewolnice w haremach były karmione kozieradką aby nabrały kobiecych kształtów.

Sposoby te mogą się obecnie wydawać nieco śmieszne, ale tylko na pierwszy rzut oka. Te ziołowe substancje stanowią bogate źródło fitoestrogenów czyli roślinnych składników, które w naszym organizmie zachowują się identycznie jak estrogeny czyli żeńskie hormony płciowe. Są one odpowiedzialne między innymi za damskie krągłości. Tak więc dostarczanie tej substancji do organizmu nie jest bezzasadne.

Sposoby powiększania biustu

Obecnie możemy mówić o wielu metodach powiększania biustu. Te domowe przeznaczone są dla Pań, które z rożnych przyczyn nie chcą lub nie mogą poddać się terapii bardziej inwazyjnej. Jednak w zaciszu własnej łazienki, również mamy możliwość stosowania kilku sposobów, które pozytywnie wpłyną na rozmiar naszych piersi.

Zioła – dostępne w różnych formach – tabletek, kapsułek, kremów, herbatek i innych. Wiele z nich zawiera fitoestrogeny, które pozytywnie oddziałują na rozmiar naszych piersi.

Kremy – to połączenie nowoczesności z wiedzą dawniejszą. W kremach znajdziemy nowe technologie, ale większość ich składników jest nam dobrze znana od bardzo dawna i pozytywnie wpływa na nawilżenie, jędrność, sprężystość, elastyczność oraz wielkość piersi.

Serum Frashe – to również nowoczesna forma kosmetyczna, ale może być np. ziołową skoncentrowaną esencją, która będzie skutecznie poprawiać wygląd i wielkość naszych piersi.

Masaże – warto wykonywać je regularnie, poza stymulowaniem wzrostu piersi i ich ujędrnianiem uzyskamy dodatkową zaletę- dokładnie poznamy swoje piersi i wszelkie zgrubienia i guzki natychmiast wykryjemy.

Ćwiczenia – piersi bardzo często są dość ciężkie. Ich dźwiganie obciąża kręgosłup, jednak żeby wyglądały na piękne i duże konieczna jest im odpowiednia podpora, która znajduje się w obrębie mięśni. Jednak one same ich nie posiadają, ćwiczmy więc te które ulokowane są w klatce piersiowej oraz plecach.

Co wybrać na powiększenie piersi?

Jak widać można wymienić najróżniejsze domowe sposoby powiększania biustu. Jednak skuteczność ich działania i wykorzystania uzależniona jest od nas samych. Musimy pamiętać, że nic nie dzieje się ot, tak. Aby mieć piękne piersi musimy dbać o nie każdego dnia, pamiętać o wykonywaniu zabiegów w naszym domowym Spa i uparcie dążyć do celu przez co najmniej kilka miesięcy. Wówczas z pewnością osiągniemy pełne zadowolenie z rezultatów i nasze dalsze działania oparte zostaną już jedynie na podtrzymywaniu efektów jakie osiągnęłyśmy.

3 KOMENTARZE

  1. Słuchajcie!!!!!!!!!! od tygodnia stosuję ten krem i po prostu oczom nie wierzę!!! moje piersi w końcu odzyskały jędrność i są takie mięciutkie w dotyku , extra nawilżone <3 tak się cieszę , bo już naprawdę traciłam nadzieję…….a tu jednak CUD!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here