Najbardziej popularne zabiegi na biust

Dla jednych to atrybut powiązany z erotyką, innym kojarzy się z macierzyństwem, jednak biust bezsprzecznie uznawany jest za symbol kobiecości. Nic więc dziwnego, że każda z nas chciałaby eksponować go z dumą i bez kompleksów. Głębokie, ładnie wycięte dekolty podkreślające biust będą wyglądać najpiękniej wtedy, gdy zatroszczymy się o wygląd naszych piersi. Jak zadbać o biust, by został naszym niezaprzeczalnym atutem?

Jakie znamy najbardziej popularne zabiegi na biust?

Kosmetyki, kremy, ćwiczenia i masaże wykonywane w domowym zaciszu to ważna kwestia, ale i jedynie wstęp do kompleksowego zadbania o biust. Mogą wiele pomóc i znacząco wpłynąć na wygląd piersi, jednak możliwości nie kończą się na nich. Obecnie salony kosmetyczne oferują szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na biust, dzięki czemu łatwo wybrać najbardziej dogodną dla siebie opcję.

Najczęściej spotykane zabiegi pielęgnacyjne na biust polegają na aplikacji odpowiednich preparatów, które mają pomóc skórze odzyskać jędrność i odpowiednie nawilżenie. Przeważnie połączone są z masażami, dzięki czemu składniki aktywne stosowanych podczas sesji produktów mogą lepiej się wchłonąć i bardziej skutecznie zadziałać, by dać pożądane efekty. Z bogatej oferty można wybrać jeden z szeregu zabiegów polegających na zaaplikowaniu odpowiedniej do potrzeb biustu maski, od liftingujących, poprzez nawilżające, odżywcze, modelujące i zwiększające elastyczność skóry. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z mikrodermabrazji diamentowej, która pomaga zwalczyć rozstępy.

Kremy, maski i masaże to nie wszystkie możliwości!

Salony mają w swoich ofertach także zabiegi bardziej złożone, z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu. Warty zaznaczenia jest przy tym fakt, że zabiegi te są całkowicie bezinwazyjne, a ich efektem jest przede wszystkim ujędrnienie i nawilżenie skóry za pomocą różnych metod. Podczas zabiegów istnieje także możliwość pozbycia się zwiotczeń, wygładzenia rozstępów i cellulitu oraz zliftingowanie piersi. Dzięki temu wszystkiemu biust nie tylko staje się jędrniejszy, pełniejszy i kształtny, ale także odmłodzony.

Wśród najpopularniejszych zabiegów na biust znaleźć można między innymi mezoterapię mikroigłową stosowaną w seriach. Zabieg ten polega na wprowadzeniu pod naskórek substancji na bazie kwasu hialuronowego, witamin i substancji o właściwościach ujędrniających i rewitalizujących. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom biust staje się ujędrniony, skóra napięta i nawilżona, a piersi unoszą się i sprawiają wrażenie pełniejszych – i to bez skalpela.

Innym popularnym sposobem na poprawę wyglądu biustu jest zabieg z zastosowaniem urządzenia Ulthera. To nic innego jak bezinwazyjny lifting, dzięki któremu można osiągnąć naturalny efekt push up. Sekret tkwi w przywróceniu skórze napięcia, dzięki czemu lepiej utrzymuje ciężar biustu, który unosi się i staje bardziej kształtny. Podczas zabiegu nakierowuje się na wybrane obszary skóry ultradźwięki, co powoduje obkurczenie tkanek podskórnych; to z kolei pozwala na pozbycie się zwiotczeń i daje piersiom nowe podparcie. Efekty zabiegu mogą utrzymywać się nawet do trzech lat.

Salony kosmetyczne oferują także zabiegi z użyciem krioplastyki oraz terapii LED, czyli Cryolift 3. Ich fenomen polega na łączeniu zimna oraz ciepła w postaci świateł działających na skórę. Docierające do najgłębszych warstw skóry zimno pobudza mikrokrążenie, dzięki czemu składniki dostarczane w dobranych odpowiednio do potrzeb kremach lepiej się wchłaniają. Kolejny krok to luminoterapia: cztery rodzaje światła redukują oznaki starzenia się skóry mniej inwazyjnie niż zabiegi laserowe, a tak samo skutecznie. W efekcie skóra piersi jest napięta, nawilżona i promienna, co znacząco wpływa na wygląd biustu.

Piękne piersi to marzenie każdej kobiety. By je spełnić, nie trzeba uciekać się do użycia skalpela – wystarczy odwiedzić dobry salon kosmetyczny i zorientować się, jakie są najbardziej popularne zabiegi na biust. Zadbane i dopieszczone piersi na pewno odwdzięczą się atrakcyjnym wyglądem.